Karadağ Köyü Derneği

Derneğimiz ve Muratboynu Derneğinin Ortak Organizasyonu Köy Pikniğimiz

Derneğimiz ve Muratboynu derneğinin ortak organizasyonu Köy pikniğimiz büyük coşku ve geniş katılımla gerçekleşti.

Köylerimizin karşılıklı gönül birliği kurması ve kaynaşması açısından büyük bir dayanışma örneği sergilenen etkinliğimiz,

geleceğimizin teminatı çocuklarımıza çeşitli hediyeler,palyaço etkinlikleri ,yarışmalar,

Davul zurna ve süpriz hediye çekilişi ile dolu dolu geçmiş ,protokol davetlileri ve her iki köyümüzün katılımcıları tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Dostluk ve dayanışma adına gösterdikleri hassasiyet için Muratboynu Dernek Başkanımız Sayın Şerafettin ULUTÜRK ve Muratboynu köyümüze teşekkür ediyoruz.

Etkinliğimize katılım sağlayarak bizleri yanlız bırakmayan;

Ümraniye Belediye Başkanımız Sn.İsmet YILDIRIM, Üsküdar Belediye Meclis 2. Başkan Vekili Sn.Fahrettin ARSLAN, Büyük Birlik Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Sn.Cemal SORGUCU, Kemahlılar Dernek Başkanı Sn.Hüseyin ÇAKMAKTAŞ ve Kıymetli Yönetim Kurulu Üyeleri, Ayranpınar Köyü Dernek Başkanı Sn.Harun YÜCEDAL, Gülbahçe Köyü Dernek Başkanı Sn.Enver BAYSAK, Cevizlik Köyü Dernek Başkanı Sn.Zeynep HANÇER, Seringöze Köyü Dernek Başkanı Sn.Zühtü ÖZBERK, Taşbulak Köyü Dernek Başkanı Sn.Aytekin KÖKEL, Kemahlılar Derneği Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri;Sn.Emrah DEDE,Kani AKAY,Abdullah HANÇER,Karadağ ve Muratboynu köyümüzün kıymetli sakinlerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Sohbeti Başlat
Merhaba 👋
Köyümüzün Sitesine Hoşgeldiniz.