Karadağ Köyü Derneği

Dernek Binası Kullanma Yönetmeliği

DERNEK BİNASI KULLANIM TALİMATI

Taziye Oturumları:

İstanbulda  Cenaze Defni yapıldığında, defin yapıldığı gün Taziye sahibi isteği doğrultusunda dernek binası yalnızca erkeklere açık olacaktır. Ayrıca talep olur ise takip eden iki gün saat: 15.00 / 20.00 Saatleri arasında Bayanlar salonumuzda dahil olmak üzere dernek binası açık olacaktır.

Taziye Cumartesi ve Pazar günlerine isabet ettiğinde dernek 10.00 / 14.00 Saatleri arasında açık olacaktır.

İstanbul dışında defin yapıldığında Taziye sahiplerinin dönüş tarihlerine göre belirlenecek açılış tarihi ayrıca köylülerimize duyurulacaktır. 

Bu günler Cumartesi ve Pazar günlerine isabet ettiğinde dernek 10.00 / 14.00 Saatleri arasında açık olacaktır.

Dernek Yönetimince Yapılacak Hizmetler:

Taziye oturumlarında dernek binasının her zaman temiz ve ısı düzenin mevsimlere göre düzenlenmiş olması sağlanacaktır.

Çay ve Su hizmeti hiç bir aksaklık olmadan görevliler tarafından servis yapılacaktır.

Taziye sahiplerine Dernek Binasında oturum yaptıkları günlerde talepleri doğrultusunda Yemek verilecektir.

Dernek binasında taziye oturumları için verilen hizmetler karşılığında bir bedel istenmeyecek olup, üyelerce bağış yapılması durumunda makbuz mukabilinde bağış kabul edilecektir

Bayramlarda:

Ramazan Bayramında, Bayramın birinci günü Bayramlaşma için Dernek Binası saat: 11.00/14.00 arası açık olacaktır.

Kurban Bayramında, Bayramın ikinci günü Bayramlaşma için Dernek Binası saat: 11.00 / 14.00 arası açık olacaktır.

DERNEK BİNASINDA YAPILACAK SOSYAL AKTİVİTELER

Dernek Binasındaki mevcut salonlarımızda Dernek Üyelerimizce bireysel olarak yapılacak alktiviteler   ( Düğün, Nişan, Kına gecesi, sünnet, Grup Toplantıları, Aile toplantısı, Yemek v.s.) den yalnızca işletme masrafları ve kiralayan adına dernek yönetimince yapılan harcamalar var ise bu tutarlar talep edilecektir.

Binada yapılacak organizasyonlarda öncelik sırası her zaman  Dernek üyelerine ait olacaktır.  Karadağlı olmayan, dışarıdan gelecek talepler dikkate alınmayacaktır.

Derneğimizde yapılacak Organizasyonlar  2024 Yılı Fiyat Listesi  
(Yalnızca Salon Kirası ve Hizmet Bedelidir.)
                                                          

Salon Kirası 10.000 TL

Dernek binasını kiralamak isteyen üyelerimizin Derneğimiz İdare amiri Sn. Ramazan ( Murat ) KÖSEN’i ( 05379587934 ) detayları görüşmek için aramaları gerekmektedir.

Salon kira bedeli Elektrik, doğalgaz, klima, temizlik ve görevli personel, su, çay gibi harcamaların maliyeti olarak talep edilmektedir.

Dernek binasının kiralanması haricinde, organizasyonların yemekli olması talep edildiğinde menü çeşidine göre yapılacak harcamalar, anlaşmalı firmamızdan  fiyat alınarak üyelerimize yemek bedelinin tutarı bildirilecektir.

Dernek Binasından Yararlanma Koşulları

Karadag Köyü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Tüzüğünde yer alan sosyal faaliyetlerden, derneğe  ait Bina organizasyonlarından ve düzenlenecek sosyal aktivitelerden eşit  şartlarda ve öncelikli olarak Dernek üyeleri faydalanabilecektir.

Bu bağlamda;

Tahsil hayatını bitirmiş, Çalışma hayatına geçmiş reşit olan bütün Fertlerimizin  Derneğimize üye olmaları için davetler yapılacaktır. Üye olunması aşamasında Köyümüz bayanları arzu ederler ise Dernek üyeliğine başvuruda bulunabilirler.

Sohbeti Başlat
Merhaba 👋
Köyümüzün Sitesine Hoşgeldiniz.