Karadağ Köyü Derneği

Derneğimizin 28. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Derneğimiz 28. Olağan Genel Kurulunu 21.01.2023 Cumartesi günü, Köylülerimizin yoğun ilgisi ve Kemah camiasından dostlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik.

Genel kurulumuzun sunumunu Şemsettin AKÇAKAYA gerçekleştirdi.

Açılış konuşmalarını yapan Dernek Başkanımız Sn.Adem YAKUT ; Yönetim Kurulumuz ile beraber 13 yıldır sürdürmüş olduğumuz Dernek Başkanlığı görevimizi bu gün genç,dinamik ve bir o kadarda tecrübeli yeni yönetim kuruluna devredeceğiz.

Yeni yönetim kurulumuzun Köyümüze katma değer sağlayacağından eminimim. Her ne kadar bu gün görevimizi devretmiş olsakta her zaman kardeşlerimizin ve köyümüzün yanındayız,destekçisiyiz diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Selamlama konuşmaları bölümünde söz alan,

Kemahlılar Dernek Başkanı Hüseyin ÇAKMAKTAŞ ,Kemahlılar Geçmiş Dönem Dernek Başkanlarından,Şerafettin ULUTÜRK ,Mehmet ORAL, Fahrettin ARSLAN ,Ak Parti Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Av.Hüseyin ÇAKMAKTAŞ,

Karadağ Köyünün 28.Olağan Genel Kurulunun hayırlı olması ve Yeni seçilecek yönetime başarı dileklerinde bulundular.

Kongremiz Divan Başkanlığına Mustafa DELİCAN

Divan üyeliklerine; M.Emin TAŞKIN ve Hami ERMURAT Seçilmesi ile devam edildi.

Kongre gündem maddelerinin icraası yapılarak 2020-2022 yönetim kurulu ibrası gerçekleşti.

Kongreye tek liste olarak katılan, Şemsettin AKÇAKAYA, yapılan açık oylama ile Dernek Başkanlığına oy birliği ile seçildi.

Karadağ Köyü Dernek Başkanlığı görevine seçilen Şemsettin AKÇAKAYA, yönetim kurulu adına gerçekleştirdiği teşekkür konuşmasında;

38 yıldır aralıksız faaliyet gösteren derneğimizin bu günlere gelmesinde emek veren,özveri ile çalışan camiamıza destek sağlayan tüm kıymetli büyüklerime şükranlarımı sunuyorum.

Amacımız ve gayemiz devraldığımız bayrağı daha ileriye taşımak ve bilhassa Allah ın rızasını gözetmektir.

Yeni dönemle beraber bir çok yeni etkinliğin ve projelerin bizi beklediğini söyleyen Başkanımız kongremize katılım sağlayan tüm dostalarımıza teşekkür ederek konuşmalarını sonlandırdı.

Dernek yönetim kurulunda görev süresi sona eren,Dernek Başkanımız Adem YAKUT ve Rahmetli Haluk TAŞKIN’a vekaleten oğlu Furkan TAŞKIN’a plaket takdim edilerek,dilek temenni bölümüyle kongremiz sona erdi.

Kongremize katılım sağlayan

Kemahlılar Dernek Başkanı Sn.Hüseyin ÇAKMAKTAŞ,Kemahlılar derneği Geçmiş dönem Başkanları Sn.Şerafettin ULUTÜRK,Sn. Mehmet ORAL, Sn.Fahrettin ARSLAN ,Ak Parti Üsküdar Belediye Meclis Üyeleri Av.Hüseyin ÇAKMAKTAŞ,Sn.Fahrettin ARSLAN, geçmiş dönem ve yeni dönem Kemahlılar Derneği Yönetim Kurulu üyelerine, Derneğimizin kıymetli üyelerine, Kongremizde aramızda bulanamayıp çiçek gönderen Kemahlılar Derneği Geçmiş Dönem Dernek başkanı Sn.Hüsamettin ŞANAL Beye Dernek Yönetim Kurulu olarak, Teşekkür ediyor kongremizin,Köyümüze Hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

Sohbeti Başlat
Merhaba 👋
Köyümüzün Sitesine Hoşgeldiniz.