İlçe Mülki İdaremizden Şehit Ailemize Bayram Ziyareti
![](https://karadagkoyu.com/wp-content/uploads/2024/04/sehitailesi-768x400.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Ümit GÜRSANÇTI, Belediye Başkanımız Osman Kemal ASLAN ,Teğmen Burak ÖZBİLGE , Komiser Yardımcısı Abdul Samet ÖZDEMİR ve beraberindeki heyetle birlikte, köyümüz şehitlerinden, Şehit Piyade Teğmen Güven KÖSEN’in Annesi Emine & Babası Kemal KÖSEN’i ziyaret ederek, bayramlarını kutladılar.
Ziyaretlerinden dolayı Sn.Kaymakamıza,Belediye başkanımıza, ilçe jandarma Komutanlığı ve Emniyet Teşkilatımıza Şehit ailemiz ve köyümüz Adına teşekkür ederiz.
![](https://karadagkoyu.com/wp-content/uploads/2024/04/sehitailesi2-768x400.jpg)
![](https://karadagkoyu.com/wp-content/uploads/2024/04/sehitailesi1-768x400.jpg)
![](https://karadagkoyu.com/wp-content/uploads/2024/04/sehitailesi-768x400.jpg)